سیم کارت ویژه تریدر های فارکس

سیم کارت ویژه تریدر های فارکس

یکی از بزرگترین مشکلات و محدودیت های تریدرهای فارکس در ایران، مسدود شدن حساب آنها می باشد. این اتفاق بدلیل وجود تحریم های ناعادلانه علیه دولت و مردم ایران رخ می دهد. یکی از اصلی ترین دلایل مسدودی حساب های تریدرهای ایرانی، نداشتن یک شماره معتبر می باشد. فیزیک سیم کارت ویژه تریدر های فارکس بصورت فعال با رومینگ رایگان و سند مالکیت طی سه روز کاری تحویل شما می گردد.

از آنجاییکه ایرانیان در منظر جهان و بازارهای جهانی، تحریم و ممنوع می باشند، داشتن یک سیمکارت بین المللی و خارجی الزامی است. همچنین بسیاری از تاییدیه ها و هماهنگی ها از طریق ارسال پیامک انجام می شود. درنتیجه برای ارتباط با بروکر الزامی است که یک شماره موبایل معتبر بین المللی داشته باشید.

متاسفانه برخلاف ایران، اغلب کشورهای دنیا از اعتبار بالایی در بازارهای جهانی برخوردار هستند. اما قابل ذکر است که کشورهای اروپایی، اعتبار بسیار بالاتری نزد بروکرهای دنیا دارند. همچنین توصیه می شود که درصورت تمایل به تهیه سیمکارت خارجی ویژه بروکرهای فارکس، از سیم کارت های حوزه اسکاندیناوی استفاده نمایید. شهروندان اروپای شما و حوزه اسکاندیناوی در بالاترین سطح اعتبار جهانی قرار دارند.

سند مالکیت سیمکارت های ویژه تریدر های فارکس

آس خدمت تنها نماینده رسمی و فعال شرکت های مخابراتی در ایران می باشد که مجوز صدور کلون از سیمکارت های خارجی را دارد.

بسیاری شرکت های مخابراتی هستند که سیم کارت های بین المللی فعال در سراسر جهان را می فروشند. بعنوان مثال شرکت های نایت سیم و ودافون هردو شرکت های اروپایی هستند. آس خدمت طرف قرارداد شرکت های مخابراتی ذیل می باشد.

  • نایت سیم
  • ودافون
  • تلیا کمپانی
  • الیسا
  • EE
  • اسکاندیناویا سیم

سیمکارت های تلیا کمپانی و نیز سیمکارت استونی، علاوه بر خدمات مطلوب، از قیمت بسیار پایینی برخوردارند. تمام امکانات و قابلیت های ارسال و دریافت تماس و پیامک در ایران فعال است. هزینه رومینگ این سیمکارت ها در ایران کاملا رایگان می باشد. همچنین نیازی به شارژ و آبونمان ماهیانه نیز ندارند و با هربار شارژ به مدت 18 ماه فعال خواهند بود.

One thought on “سیم کارت ویژه تریدر های فارکس

  1. عالی و درجه یک مثل همیشه با قیمت های استثنایی
    واقعا اس خدمت کارت درسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *