بررسی و مقایسه اکانت های تریدینگ ویو

بررسی و مقایسه اکانت های تریدینگ ویو

اکانت های ارائه شده توسط آس خدمت در سه مدل متفاوت می‌باشد که هرکدام قابلیت ها و امکانات منحصربفرد خود را دارند. مقایسه اکانت های تریدینگ ویو ارائه شده توسط آس خدمت، یک نمای کلی از تفاوت های اکانت ها را به شما می‌دهد که تصمیمگیری را برای شما راحتتر می‌کند.

اکانت درجه یک تریدینگ ویو درواقع همان اکانت اصلی تریدینگ ویو می‌باشد. این اکانت هیچ تفاوتی با اکانتی که مستقیما از تریدینگ ویو دریافت می‌شود، نداشته و امن‌ترین پلن می‌باشد. این اکانت با آی‌پی ایران کار می‌کند و هیچگونه محدودیتی ندارد. همچنین هیچگاه مسدود نخواهد شد و اطلاعات و دیتای شما همواره امن خواهد بود.

اکانت درجه یک تریدینگ ویو برروی ایمیل شخصی شما ایجاد می‌شود. بنابراین اکانت درجه یک تریدینگ ویو از نوع تریال یا اشتراکی نمی‌باشد.

قیمت این نوع اکانت حدودا شامل 75 درصد تخفیف نسبت به قیمت اصلی تریدینگ ویو می‌باشد. دلیل این تفاوت قیمت استفاده از پلن پارتنرشیپ بوده و تنها کاربران آس خدمت از این تخفیف بهره‌مند هستند.

اکانت درجه دو تریدینگ ویو همانند درجه یک از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و هیچگاه مسدود نخواهد شد. این نوع اکانت از نوع اشتراکی می‌باشد. هر اکانت دارای سه لایه می‌باشد که هرکدام مخصوص یک کاربر است. توجه داشته باشید که دستکاری در این اکانت محدود است و اطلاعات هر کاربر فقط توسط خودش قابل مشاهده است.

این نوع اکانت نیز همانند اکانت درجه یک، قابل استفاده با آی‌پی ایران می‌باشد. اما از آنجاییکه بدلیل استفاده اشتراکی و تعدد آی‌پی ممکن است توسط تریدینگ ویو مسدود گردد، یک آی‌پی اختصاصی همراه آن به کاربر داده می‌شود.

قیمت این نوع اکانت در مقایسه با اکانت درجه یک از تخفیف بیشتری برخوردار است. بنابراین قیمت اکانت درجه دو در مقایسه با قیمت اصلی تریدینگ ویو از 85 درصد تخفیف برخوردار می‌باشد.

متداول‌ترین و ارزان ترین اکانت تریدینگ ویو، اکانت درجه سه می‌باشد که غالبا توسط فروشندگان اکانت ارائه می‌گردد. این نوع اکانت از نوع تریال است و همواره ممکن است توسط تریدینگ ویو مسدود شود. همچنین قابل استفاده با آی‌پی ایران نمی‌باشد و حتما باید با تحریم‌شکن از آن استفاده نمود.

قیمت اکانت درجه سه تریدینگ ویو بسیار مقرون بصرفه و ارزان است. اکانت درجه سه نسبت به قیمت اصلی تریدینگ ویو از 93 درصد تخفیف برخوردار می‌باشد.

قابل توجه است که اکانت های درجه سه تریدینگ ویو، از گارانتی و تضمین برخوردار می‌باشند. یعنی به محض مسدود شدن، یک اکانت جدید بصورت کاملا رایگان جایگزین اکانت قبلی خواهد شد. این ضمانت حتی تا آخرین روز دوره اکانت نیز معتبر بوده و اکانت جایگزین به کاربر می‌دهد.

توصیه می‌شود اکانت درجه سه تریدینگ ویو را همراه با آی پی اختصاصی آس خدمت تهیه نمایید تا احتمال مسدود شدن اکانت کمتر شود.

امکانات / پلندرجه یکدرجه دودرجه سه
نوع اکانت تریدینگ ویوPremium
اصلی – شخصی
Premium
اصلی – اشتراکی
Premium
تریال – شخصی
فعالسازی با ایمیل شخصیدارای امکانعدم وجود امکانعدم وجود امکان
قابل استفاده با آی‌پی ایراندارای امکاندارای امکانعدم وجود امکان
مدت زمان قابل خریدیک ماهه | سه ماهه
6 ماهه | یک ساله
یک ماهه | سه ماهه
یک ساله
یک ماهه | سه ماهه
6 ماهه | یک ساله
قابل استفاده در دیوایس‌هاوب‌سایت | کامپیوتر
گوشی های همراه
وب‌سایت | کامپیوتروب‌سایت تریدینگ ویو
گارانتی تعویض تا آخرین روز دورهدارای امکان
هیچوقت مسدود نمی‌شود
دارای امکان
با آی‌پی ثابت مسدود نمی‌شود
دارای امکان
امکان مسدودی داشته و یکبار گارانتی رایگان ارائه می‌شود
تخفیف نسبت به قیمت تریدینگ ویو75 درصد85 درصد93 درصد
لینک خرید اکانت تریدینگ ویودکمه ثبت سفارش آس خدمت
اکانت درجه یک
دکمه ثبت سفارش آس خدمت
اکانت درجه دو
دکمه ثبت سفارش آس خدمت
اکانت درجه سه

اکانت درجه یک

  • خرید اکانت تریدینگ ویو | اصلی با ضمانت
    ۱.۳۵۰.۰۰۰ تومان۸.۱۶۵.۰۰۰ تومان

اکانت درجه دو

  • پکیج خدماتی تریدر حرفه‌ای شامل اکانت پرمیوم تریدینگ ویو و وی پی ان آی پی ثابت نامحدود
    ۹۴۵.۰۰۰ تومان۶.۰۶۰.۰۰۰ تومان

اکانت درجه سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *