اکانت المنتور

افزونه صفحه ساز Elementor Pro المنتور پرو وردپرسبرای استفاده از امکانات افزونه المنتور نیاز است که اکانت المنتور تهیه شود. به احتمال زیاد قیمت اکانت المنتور را می‌دانید ولی جهت یادآوری باید بگم که هزینه آن سالیانه 400 یورو یعنی بیش از 20 میلیون تومان می‌باشد!!!

از طرفی افزونه المنتور به حدی حرفه‌ای و پرکاربرد هست که به هیچ‌وجه طراحی سایت وردپرس بدون اون مقدور نیست.

پس چاره چیست؟ یعنی کلی پول اکانت بدیم؟

به احتمال زیاد شنیدین یا می‌دونید که آس خدمت تنها نماینده رسمی و حقیقی وردپرس در ایرانه و مجوز فروش محصولات و افزونه‌های پرکاربرد وردپرس رو در ایران داره. البته با قیمت متعارف با ایران…

برای تهیه اکانت المنتور فقط کافیست که افزونه المنتور پرو را از آس خدمت تهیه نمایید و اینگونه علاوه بر آخرین نسخه افزونه المنتور به همراه پشتیبانی و آپدیت مادام‌العمر، یک اکانت رایگان المنتور نیز دریافت خواهید کرد.

در ادامه محصول افزونه المنتور را مشاهده می‌کنید که با کمترین قیمت ممکن برای شما تهیه و آماده شده است. پس فرصت رو از دست نده و همین الان المنتور رو دریافت کن.

راستی، کلی افزونه و محصولات پرکاربرد وردپرس در مخزن افزونه های وردپرس در آس خدمت قابل تهیه و دریافت هست که همین الان می‌تونید با بهترین خدمات و کمترین هزینه از تنها نماینده رسمی و حقیقی وردپرس در ایران تهیه کنید.


خدمات آس‌خدمت

  • فارسی و راست‌چین
  • پشتیبانی مادام‌العمر
  • ضمانت و گارانتی اصالت
  • نصب و راه‌اندازی رایگان
  • قیمت فوق‌العاده پایین

در حال نمایش یک نتیجه